Super User
Odsłony: 8785

Oferujemy Państwu wypoczynek zarówno w domkach letniskowych położonych w zacisznym miejscu, na prywatnej działce oraz pokoje z łazienkami znajdujące się w centrum kurortu, nad samą wodą.

 

Posiadamy wypożyczalnię sprzętu pływającego (rowerki wodne, łodzie żaglowe, rejsy wycieczkowe ze sternikiem). Zapraszamy również do naszego baru "Belfast", gdzie można smacznie zjeść i napić się dobrego niepasteryzowanego piwa (ciemne, zielone, jasne) przy dobrej muzyce i w miłej atmosferze. W weekendy organizujemy koncerty na żywo.

 

 

 

    

NOWOŚĆ!

Dbając o Państwa samopoczucie i kompleksowy wypoczynek w tym sezonie wprowadzamy możliwość

skorzystania z szerokiej gamy masaży i innych zabiegów wykonywanych przez magistra fizjoterapii.

 

Sielpia to największa miejscowość letniskowa w województwie świętokrzyskim, rozciągająca się wokół malowniczego zalewu. Swój wspaniały mikroklimat zawdzięcza olejkom eterycznym pochodzącym z tutejszych rozległych lasów sosnowych a także bliskości półdzikiej rzeki Czarnej.

 

Mnogość szlaków turystycznych oraz bliskość rezerwatów przyrodniczych i zabytków techniki stanowi o wyjątkowości Sielpi tak przed laty jak i dziś. Dojechać tu można wschodnim szlakiem rowerowym Green Velo lub szlakiem jeździeckim. Piechurzy przemierzający piekielny szlak również trafiają do Sielpi podobnie z resztą jak i wędkarze poszukujący taaakiej ryby oraz grzybiarze zagłębiający się w słynne świętokrzyskie lasy które dzięki swej obfitości potrafiły w trudnych latach naszej historii wyżywić tutejszych serdecznych mieszkańców.

Sielpia to znakomita baza noclegowa, posiada także szerokie zaplecze gastronomiczno-handlowe (bary, restauracje, stoiska z pamiątkami), piaszczyste plaże, strzeżone kąpielisko, parkingi oraz wiele innych atrakcji, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie od małego do starszego:

rowerki wodne,  łodzie żaglowe, jazda konna,  park linowy,

 wesołe miasteczko,  gokarty,  rowery górskie,  segway'e,

 małpi gaj,  samochodziki oraz inne atrakcje dla dzieci.

 

Kategoria: